CitiFX Pro
CitiFX Stocks – nowa odsłona platformy CitiFX Pro!

CitiFX Stocks – giełdy świata w Twoim zasięgu!

Przedstawiamy najnowszą i najbardziej innowacyjną elektroniczną platformę inwestycyjną – CitiFX Stocks!
Nowa platforma CitiFX Stocks to przełom w zarządzaniu Twoimi inwestycjami:

Oferując dostęp do zagranicznego rynku kapitałowego i jednocześnie do rynku walutowego, pozwala w tym samym czasie obserwować zmiany na obu rynkach.

Na platformie istnieje możliwość zabezpieczenia ryzyka walutowego związanego z inwestycjami w zagraniczne papiery wartościowe, bezpośrednio na rynku walutowym.
Platforma w odsłonie CitiFX Stocks to:
Inteligentniejsza technologia – pozwala dowolnie spersonalizować widok systemu w zależności od indywidualnych preferencji – począwszy od indywidualnej listy instrumentów i wiadomości na ich temat, a skończywszy na kolorystyce i układzie strony.

Łatwiejszy dostęp – pozwala być zawsze w zasięgu i na bieżąco ze swoimi inwestycjami dzięki łatwemu dostępowi ze wszystkich urządzeń mobilnych (IOS, Android, Web).

Nowy i lżejszy system – łącz się ze swoim rachunkiem szybko i bezpiecznie dzięki lżejszej platformie, która zapewnia błyskawiczną realizację zleceń w dowolnym miejscu na świecie.

Ciesz się zawsze i wszędzie dostępem do swoich transakcji.
Wypróbuj CitiFX Stocks! Zgłoś nam swoją chęć przejścia na nową wersję systemu już dziś i realizuj swoje inwestycje zagraniczne szybciej i wygodniej!

CitiFX Pro
Korzyści związane z akcjami zagranicznymi:
- Rozbudowana baza informacji dotyczących spółek giełdowych z rynku lokalnego i rynków zagranicznych;
- Łatwy dostęp do informacji finansowych i wskaźników giełdowych, filtry ułatwiające zawężenie kryteriów inwestycyjnych;
- Dostęp online do giełd zagranicznych, w tym m.in. NASDAQ, New York Stock Exchange, Deutsche Borse oraz realizacja inwestycji w czasie rzeczywistym.
CitiFX Pro
Klienci mogą zawierać transakcje na 60 parach walutowych od godz. 23:00 w niedziele do godz. 22:00 w piątek. Kwotowanie odbywa się w czasie rzeczywistym.

Wyróżnienia: najlepsza platforma FX 2013 według portalu Profit & Loss,
najlepsza platforma FX dla klientów indywidualnych 2012 według portalu Profit & Loss,
najlepsza platforma FX 2011 według portalu Profit & Loss,
najlepsza platforma FX dla klientów indywidualnych 2011 według FX Week.
Osoby zainteresowane otwarciem w naszym Domu Maklerskim rachunku umożliwiającego inwestowanie na rynkach zagranicznych i/lub rynku Forex zapraszamy do Punktu Obsługi Klientów. Przed wizytą zachęcamy do zapoznania się ze wzorami umowy oraz „Regulaminem świadczenia usług wykonywania zleceń nabycia lub zbycia zagranicznych instrumentów finansowych oraz prowadzenia rejestrów i rachunków pieniężnych”, „Formularzem informacji o kliencie” oraz „Tabelą opłat i prowizji".