Patrycjusz Wójcik - PREZES ZARZĄDU

Karierę rozpoczął w KPMG, gdzie był zaangażowany w projekty audytowe i doradcze dla największych instytucji finansowych w Polsce. Od 12 lat jest związany z Citi Handlowy. Zajmował się wdrożeniem Bazylei II oraz pełnił funkcję Dyrektora Biura Sprawozdawczości Nadzorczej, odpowiedzialnego za adekwatność kapitałową i wsparcie procesów zarządzania kapitałowego w Banku.
W latach 2013 - 2014 obejmował stanowisko Dyrektora Finansowego, Członka Zarządu w DM Citi Handlowy. Od 2015 pełni funkcję Dyrektora Departamentu Rozwoju i Strategii w Sektorze Rynków Finansowych i Działalności Korporacyjnej.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył Wydział Metod Ilościowych i Systemy Informacyjnych. W 2004 został członkiem stowarzyszenia ACCA, w 2009 uzyskał tytułu FCCA.

Agnieszka Rostkowska - Wiceprezes Zarządu

Związana z rynkiem kapitałowym niemal od początku jego istnienia (1992). Do Domu Maklerskiego Banku Handlowego S.A. dołączyła w 2002 roku. Rozpoczęła wówczas pracę na stanowisku Dyrektora Biura Kontroli Ryzyka i Nadzoru Wewnętrznego, zaś w 2018 roku objęła funkcję Wiceprezesa Zarządu. Wcześniej Członek Zarządu oraz Head of Operations w Credit Suisse First Boston (Polska) S.A. Od 2014 roku Wiceprzewodnicząca Rady Izby Domów Maklerskich oraz Członek Komisji Etyki przy Izbie Domów Maklerskich. Od 2013 roku Wiceprzewodnicząca Komitetu ds. Ryzyka KDPW_CCP. Członek Stowarzyszenia Compliance.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B. Jańskiego w Warszawie, gdzie zdobyła tytuł magistra Zarządzania Organizacją. Ukończyła Podyplomowe Studium z Zarządzania Ryzykiem w Warszawskim Instytucie Bankowości oraz Euroforum MBA w Szkole Nowoczesnego Zarządzania.

Maciej Kropidłowski - Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Z Grupą kapitałową Citi związany od 1995 roku. Obecnie pełni funkcje Wiceprezesa Zarządu Banku Handlowego w Warszawie S.A., gdzie od stycznia 2014 r. jest Szefem Sub-Sektora Rynków Finansowych. W skład Rady Nadzorczej Domu Maklerskiego Banku Handlowego S.A. został powołany w lutym 2014 r.

Natalia Bożek - Członek Rady Nadzorczej

Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji w Warszawie. Od 1999 roku związana z Bankiem Handlowym w Warszawie S.A., początkowo jako Specjalista ds. Planowania i Analiz Biznesowych w Sektorze Bankowości Detalicznej, a następnie jako Dyrektor ds. Planowania i Analiz Finansowych w Banku Handlowym w Warszawie S.A. Funkcję Wiceprezesa Zarządu Banku Handlowego w Warszawie S.A. objęła w marcu 2018 r. W skład Rady Nadzorczej Domu Maklerskiego Banku Handlowego S.A. została powołana w czerwcu 2018 r.

Jacek Czerniak - Członek Rady Nadzorczej

Z Grupą kapitałową Citi związany od 1996 roku. Od grudnia 2009 na stanowisku Dyrektora Departamentu Klientów Globalnych w Sub-Sektorze Bankowości Korporacyjnej i Przedsiębiorstw w Banku Handlowym w Warszawie S.A., które łączy z funkcją Dyrektora Zarządzającego od grudnia 2012 r. Jako członek Rady Nadzorczej Domu Maklerskiego Banku Handlowego S.A. został powołany w maju 2017 r.

Informujemy, że strony Domu Maklerskiego Banku Handlowego S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.