Zmiany regulacyjne

Aktualny kod LEI

Uprzejmie informujemy, że w związku z nadchodzącymi zmianami regulacyjnymi, od 3 stycznia 2018 r. inwestor będący osobą prawną, jednostką organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej lub osobą fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą, powinien posiadać aktualny kod identyfikujący podmioty zawierające transakcje na rynkach finansowych - tzw. kod LEI (z ang. Legal Entity Identifier).

Dowiedz się więcej
Indirect Clearing

DMBH oferuje usługę Indirect Clearing dla klientów profesjonalnych.

DMBH umożliwia świadczenie usług w zakresie rozliczeń pośrednich (Indirect Clearing) dla swych klientów w odniesieniu do derywatów znajdujących się w obrocie na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

wersja polska

DMBH enables provision of Indirect Clearing services by its clients in respect to derivative contracts traded on the Warsaw Stock Exchange.

english version

Doradztwo inwestycyjne

Doradztwo inwestycyjne na akcjach spółek notowanych na rynkach zagranicznych

To co wyróżnia usługi maklerskie w DMBH to unikalna na rynku usługa doradztwa inwestycyjnego. Każdy Klient, korzystając z rekomendacji Domu Maklerskiego Banku Handlowego S.A. w zakresie kupna i sprzedaży akcji zagranicznych, ma możliwość zweryfikowania lub zbudowania portfela inwestycyjnego, dopasowanego do własnych potrzeb przy uwzględnieniu akceptowalnego poziomu ryzyka.

Dowiedz się więcej

Nagrody dmbh

Zespól Analiz zdobył 1 miejsce w rankingu Institutional Investor 2017

Gratulacje dla Andrzeja Powierży, Piotra Dzięciołowskiego i Rafała Materki.
Szczególe uznanie dla Piotra który zajął drugie miejsce w kategorii Utilities.

Sprawdź inne nasze nagrody

CitiFX Stocks

Giełdy świata w Twoim zasięgu!

Przedstawiamy najnowszą i najbardziej innowacyjną elektroniczną platformę inwestycyjną – CitiFX Stocks!
Nowa platforma CitiFX Stocks to przełom w zarządzaniu Twoimi inwestycjami:

  • Oferując dostęp do zagranicznego rynku kapitałowego i jednocześnie do rynku walutowego, pozwala w tym samym czasie obserwować zmiany na obu rynkach.
  • Na platformie istnieje możliwość zabezpieczenia ryzyka walutowego związanego z inwestycjami w zagraniczne papiery wartościowe, bezpośrednio na rynku walutowym.
Dowiedz się więcej
Informujemy, że strony Domu Maklerskiego Banku Handlowego S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.