ePromakPlus

Nowy wygląd strony do logowania

Informujemy, że wraz ze zmianą wyglądu strony internetowej dmbh.pl zmienia się również wygląd strony do logowania do platformy ePromak+. Adres do tej strony pozostaje niezmieniony.

Zaloguj do ePromak+

Doradztwo inwestycyjne

Doradztwo inwestycyjne na akcjach spółek notowanych na rynkach zagranicznych

To co wyróżnia usługi maklerskie w DMBH to unikalna na rynku usługa doradztwa inwestycyjnego. Każdy Klient, korzystając z rekomendacji Domu Maklerskiego Banku Handlowego S.A. w zakresie kupna i sprzedaży akcji zagranicznych, ma możliwość zweryfikowania lub zbudowania portfela inwestycyjnego, dopasowanego do własnych potrzeb przy uwzględnieniu akceptowalnego poziomu ryzyka.

Dowiedz się więcej

Nagrody dmbh

Zespól Analiz zdobył 1 miejsce w rankingu Institutional Investor 2017

Gratulacje dla Andrzeja Powierży, Piotra Dzięciołowskiego i Rafała Materki.
Szczególe uznanie dla Piotra który zajął drugie miejsce w kategorii Utilities.

Sprawdź inne nasze nagrody

CitiFX Stocks

Giełdy świata w Twoim zasięgu!

Przedstawiamy najnowszą i najbardziej innowacyjną elektroniczną platformę inwestycyjną – CitiFX Stocks!
Nowa platforma CitiFX Stocks to przełom w zarządzaniu Twoimi inwestycjami:

  • Oferując dostęp do zagranicznego rynku kapitałowego i jednocześnie do rynku walutowego, pozwala w tym samym czasie obserwować zmiany na obu rynkach.
  • Na platformie istnieje możliwość zabezpieczenia ryzyka walutowego związanego z inwestycjami w zagraniczne papiery wartościowe, bezpośrednio na rynku walutowym.
Dowiedz się więcej
Informujemy, że strony Domu Maklerskiego Banku Handlowego S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.