Podstawowe zasady bezpieczeństwa

Aby zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z online.dmbh.pl stosujemy najwyższe, światowe standardy zabezpieczeń. Pamiętaj jednak, że bezpieczeństwo Twoich środków zależy również od Ciebie!

Korzystaj z zapory sieciowej

Używaj oprogramowania antywirusowego oraz zapory sieciowej (firewall), która pomaga chronić komputer przed atakami z sieci. Regularnie aktualizuj swój system operacyjny i przeglądarkę internetową.

Uważaj na wiadomości email

Nie odpowiadaj na wiadomości e-mail, w których umieszczona jest prośba o podanie Twoich danych osobowych lub kodów dostępu. Zgłaszaj nam wszystkie takie przypadki.

Nie ujawniaj poufnych informacji

Nie ujawniaj nikomu nazw użytkownika (tzw. loginów) i kodów (haseł) dostępu ani ich nie zapisuj. Jeśli już musisz zapisać takie informacje, to zrób to w formie zaszyfrowanej uniemożliwiającej odczytanie ich innym osobom.

Nie zapisuj haseł

Nie przechowuj kodów dostępu w plikach zapisanych w Twoim komputerze.

Silne hasło

Pamiętaj, aby Twoje hasła i kody dostępu były trudne do odgadnięcia (np. nie używaj daty urodzin) i zmieniaj je regularnie.

Podejrzenie utraty lub przejęcia danych do logowania

W przypadku podejrzenia albo stwierdzenia utraty lub przejęcia Twoich danych do logowania prosimy o niezwłoczny kontakt z DMBH poprzez Telecentrum (+48) 22 692 11 11, w celu zablokowania konta.

Dodatkowe zabezpieczenia

Najwyższe, światowe standardy zabezpieczeń, specjaliści monitorujący system 24 godziny na dobę - robimy wszystko, aby zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z ePromakPlusa. Pamiętaj jednak, że również od Ciebie zależy bezpieczeństwo Twoich środków!

Bezpieczeństwo Twoich Pieniędzy

Bezpieczeństwo Twojego Komputera

Aktualności

Informujemy, że w ostatnim czasie użytkownicy Internetu mogą stykać się z wiadomościami e-mail, które mają na celu wyłudzenie identyfikatorów i haseł do konta, a także danych kart płatniczych. Wiadomości zawierają informacje o rzekomym zablokowaniu dostępu do rachunku bankowego z powodu np. nieautoryzowanego dostępu do konta. Użytkownik jest proszony o kliknięcie w link załączony do wiadomości, prowadzący do fałszywej strony banku wyłudzającej dane dostępowe użytkowników bankowości elektronicznej. W przypadku otrzymania takiej wiadomości prosimy o każdorazowy kontakt z DMBH.

Przypominamy, że DMBH nigdy nie prosi w wiadomościach e-mail/SMS o:

  • podawanie poufnych danych, w tym: loginów i haseł do logowania, danych dotyczących telefonu (np. numeru, marki, modelu posiadanego aparatu),
  • instalowanie / aktualizację oprogramowania lub certyfikatów bezpieczeństwa na komputerze/telefonie.

Zalecamy dokładne czytanie wiadomości SMS otrzymanych z DMBH. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o bezzwłoczny kontakt z Telecentrum.

Bezpieczeństwo Twoich Pieniędzy

Informujemy, że strony Domu Maklerskiego Banku Handlowego S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.